ردکردن این

عکس برداری ۳۶۰ درجه

کاهش هزینه‌های معرفی و بازدید از مجموعه شما

افزایش ترافیک و زمان بازدید از وب سایت شما

به راحتی به اشتراک بگذارید و بک لینک رایگان دریافت کنید

نسبت به رقبایتان متفاوت‌تر دیده می‌شوید

تجربه‌ای بسیار نزدیک به واقعیت را به مخاطبتان می‌دهید

تعرفه خدمات

تعرفه خدمات

عنوان خود را وارد کنید

توضیحات خود را وارد کنید
تومان 39
99
ماهانه
  • لیست آیتم #1
  • لیست آیتم #2
  • لیست آیتم #3

عنوان خود را وارد کنید

توضیحات خود را وارد کنید
تومان 39
99
ماهانه
  • لیست آیتم #1
  • لیست آیتم #2
  • لیست آیتم #3
محبوب

عنوان خود را وارد کنید

توضیحات خود را وارد کنید
تومان 39
99
ماهانه
  • لیست آیتم #1
  • لیست آیتم #2
  • لیست آیتم #3
درباره تو رمجازی
بیشتر بدانید

درباره تو رمجازی

تور مجازی چیست؟

تور مجازی (virtual tour)  شبیه سازی یک مکان حقیقی با استفاده از ترکیب دنباله ای از ویدئو ها یا تصاویر میباشد که میتواند برای نمایش بهتر محیط از رسانه هایی همچون صدا، موسیقی، گفتار و متن بهره گیرد.

تورهای مجازی از ترکیب تعدادی از شات های گرفته شده از یک منظره ساخته می شوند. برای ساختن تور مجازی دوربین و لنز باید حول نقطه ای که نقطه ی بدون اختلاف دید (نقطه ای از لنز که نور در آن نقطه همگرا می شود) نامیده می شود، جهت عکسبرداری گردش کنند.

تور مجازی رسانه ای online است که یک مکان حقیقی را تا حد امکان به شکل واقعی آن نمایش می دهد و این امکان را به افراد می دهد تا بدون نگرانی از محدودیت های زمانی و مکانی از یک محیط فیزیکی به صورت مجازی بازدید نمایند. خروجی این تکنیک مانند فیلم است ولی با این تفاوت که کنترل دوربین در دست کاربر است. و کاربر می تواند تصور کند در فضایی ایستاده است و به هر طرف که بخواهد می تواند رو کند، در آن زوم کند و سوژه را با جزئیات بیشتری ببیند. همچنین به بینندگان این امکان را می دهد تا بخشی را که قصد مشاهده ی آن را دارند انتخاب کنند.

این رسانه در صنعت املاک و مستغلات بسیار محبوب است. به عنوان مثال با استفاده از تور مجازی می توان یک دید سه بعدی واقعی از یک ملک را به خریدار نمایش داد. جهانگردی الکترونیکی و تور مجازی از جمله مباحثی است که در حال حاضر کارشناسان و متخصصین با بهره گیری از فن آوری اطلاعات و ارتباطات در صنعت جهانگردی توانسته اند افق های جدید، بازارهای گسترده و رشد بی سابقه ای را نصیب کشورهای خود سازند.

ویژگی های یک تور مجازی خوب

ساخت تور مجازی و انواع ان به فرد این امکان را می دهد تا با جمعیت بسیاری از بازدید کنندگان و مشتریان جدید آشنا شده و بدین صورت فرصت بیشتری برای کسب سرمایه وجود داشته باشد. از جمله مطلوب ترین ویژگی های منحصر به فرد در ساخت تور مجازی و استفاده از آن می توان به موارد مهم زیر اشاره نمود: – موقعیت کلی محل کار یا مراکز مورد نظر فرد با یک جستجو و با تمامی مشخصات در صفحه گوگل ظاهر گردد – امکان صداگذاری و دانلود فایل ویدئو و تصویر بر آن وجود داشته باشد – امکان اضافه کردن جذابیت های متنوع و ویرایش اطلاعات در ان وجود داشته باشد – بهترین کیفیت را برای نمایش عکس، فیلم و … داشته باشد