ردکردن این

حضور در اولین برنامه زنده تلویزیونی با موضوع تور مجازی

تور مجازی صدا و سیما

اشتراک گذاری در:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در facebook

با هماهنگی واحد کارآفرینی سازمان صدا و سیما ، مدیر بازرگانی گروه ماندگار پانو به عنوان کارشناس در برنامه زنده با موضوع تور مجازی حضور یافت.

این برنامه روز پنجشنبه 4 شهریور 1400 ساعت 13:11 به صورت زنده و روز شنبه در همین ساعت به صورت بازپخش روی آنتن رفت.

در این برنامه انواع تور مجازی و همچنین فیلم 360 درجه معرفی گردید.

همچنین تیزر جلوه های ویژه با موضوع درک واقعیت مجازی با مفاهیم ساده برای بینندگان پخش گردید.

در این برنامه از زحمات موسس گروه جناب آقای محمد جعفر جاسبی و سایر همکاران عکاس ، فیلمبردار و صدا بردار ، گوینده ، تدوینگر ، تیم پردازش سه بعدی ، تیم برنامه نویسی تور مجازی ، خلبان پهپاد ، دستیار خلبان و همکاران بین الملل تقدیر و تشکر شد.

همچنین به کاربردهای تور مجازی در زمینه های نمایشگاه مجازی ، بازدید مجازی از دانشگاه های کشور و جهان ، کاربردهای تور مجازی در زمینه های خیریه و گزارش دهی به سایرین ، تور مجازی بیمارستان ها و خدمات سلامت و زیبایی ، زیارت مجازی در ایران و سایر اعتاب مقدس و خانه کعبه ، گردشگری مجازی و همچنین پخش در هدست های سه بعدی برای تفریح یا کسب معلومات اشاره گردید.

برای مشاهده یک نمونه جذاب ، روی سر مجری برنامه نیز هدست واقعیت مجازی نصب گردید تا ایشان نیز بتوانند محصولات گروه ماندگار پانو را امتحان نمایند و بازدید سه بعدی داشته باشند.

در خصوص انواع هدست های سه بعدی نیز در برنامه بحث و گفتگو صورت پذیرفت.

در خصوص شروع سال تحصیلی جدید با تور مجازی در دانشگاه تهران و اینکه بسیاری از دانشگاه های کشور این امکان رو در سایت دانشگاه یا نقشه های گوگل به صورت تور مجازی گوگل فراهم نموده اند هم صحبت شد.

در خصوص تور مجازی مکه توضیح مختصری صورت پذیرفت و اینکه وب سایت گروه ماندگار پانو ، با جستجوی عبارت تور مجازی مکه ، اولین نتیجه در موتور جستجوی گوگل می باشد.

جهت مشاهده فایل برنامه روی سطر ذیل کلیک نمایید

مشاهده فایل برنامه زنده تلویزیونی با موضوع تور مجازی

منبع:

سازمان صدا و سیما

مرتبط

مصاحبه با مدیرکارخانه شرکت شیشه گیلان

جمع‌آوری ایده در سازمان از طریق: 1-جلسات 2-ارتباطات مستقیم 3-نظام پیشنهادات 4-اطلاع‌رسانی (تابلوهایی که در آن مسائل با کارکنان مطرح می‌شود و اگر کسی نظر خاصی دارد ارائه می‌دهد) 5-توزیع برگه‌های نظرسنجی 6-نشریه داخلی ماهنامه (آوای شیشه)، انجام می‌شود.