ردکردن این

انتشار خبر تور مجازی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران در سایت معاونت پژوهشی دانشگاه

تور مجازی دانشگاه تهران
تور مجازی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران به همت گروه ماندگار پانو و با همکاری صمیمانه مدیران اجرایی کتابخانه مرکزی ضبط و پردازش و در نهایت منتشر گردید.

اشتراک گذاری در:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در facebook

کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران در سال 1400 نسبت به بروز رسانی تور مجازی خود اقدام نمود .

این مجموعه ارزشمند با تالارهای زیبا و کتب نفیس در قلب دانشگاه تهران و می توان گفت در نقطه وسط پردیس مرکزی قرار گرفته است که روبروی آن نیز عمارت با شکوه مسجد دانشگاه تهران ، در ضلع شرقی این بنا ، ساختمان دانشکده ادبیات ، در ضلع غربی دانشکده حقوق ، در ضلع جنوب شرقی دانشکده هنرهای زیبا و در ضلع جنوب غربی معاونت پژوهشی دانشگاه و باشگاه اساتید و اداره حفاظت فیزیکی پردیس مرکزی قرار گرفته است.

همچنین در ضلع شمال غربی ، پردیس دانشکده های فنی ، در ضلع شمالی دانشگاه علوم پزشکی ، در ضلع شمال شرقی پردیس علوم پایه قرار دارد.

تور مجازی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران در آیتم ورودی خود ، بخشهایی از پردیس دانشکده فنی و مسجد دانشگاه را پوشش میدهد.

تور مجازی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران به صورت سه بعدی در نقشه های گوگل نیز رجیستر و ثبت گردیده و مورد استفاده دانشجویان و محققین بین الملل واقع شده است.

مطلب در آدرس ذیل موجود هست

مشاهده خبر در سایت معاونت پژوهشی

منبع:

معاونت پژوهشی دانشگاه تهران

مرتبط

مصاحبه با مدیرکارخانه شرکت شیشه گیلان

جمع‌آوری ایده در سازمان از طریق: 1-جلسات 2-ارتباطات مستقیم 3-نظام پیشنهادات 4-اطلاع‌رسانی (تابلوهایی که در آن مسائل با کارکنان مطرح می‌شود و اگر کسی نظر خاصی دارد ارائه می‌دهد) 5-توزیع برگه‌های نظرسنجی 6-نشریه داخلی ماهنامه (آوای شیشه)، انجام می‌شود.